گاهی نمیدونم از بارون خوشحال باشم یا نه!
هوای رشت دوسه روزه که خیلی قاطی کرده و اعصابمون رو با بارون های وقت و بی وقتش خورد!
البته خوب همیشه که قاطی داره! اما این چند روزه احساس می کنم تو روند زندگیم داره تاثیر منفی میذاره!
نمی دونم عاشق بارون باشم یا متنفر ازش!
دو سه روزه راهه 15 دقیقه ای رو به خاطر بارون حتی 1 ساعت هم طول میکشه برسم و شهر پر شده از دود و بوق ماشین و آدم های فراری از بارون! خداروشکر مسافر الان پیدا نمیشه وگرنه من می رفتم خودم رو تیکه پاره می کردم!
فکر کنم باید این دو مقوله رو از هم جدا کنم ! که اون بخشی از بارون که اثر منفی روم داره پدیده ای هستش به نام بارون زدگی که هیچ ربطی به زیبایی بارون نداره! این پدیده باعث میشه شما تا کوچه بقلی رو هم با ماشین بری و ترافیک سنگینی رو بدون این که خودت بدونی تو شهر ایجاد کنی!  و کماکان بارون یه پدیده ی انرژی بخش و مهربانه !( البته به جز سیل)

+ دارم بلند میشم آماده شم برای کلاس فیزیک سلام و صلوات گویان! یک اینکه دوباره ترافیک این بارون زدگی سر صبحی اعصابم رو خط خطی نکنه و دو اینکه آقای ص لطفا لطفا پیلیز پیلیز به جون اون ملخ روی در کلاس قسمت می دم که امروز این نور بی صاحاب رو تموم کن بریم گورمون رو گم کنیم ! مرسی ! اه!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عـلـی تـاجـیـک اخبار روز - صنانیوز رودخانه ماه مطالب عشقولانه دانلود فیلم و سریال فرهنگیان فروشگاه سایت بلاگ بیست تا حادثه‌ی سرخِ رسیدن آموزشگاه فردوسی اردل