این از اولین معرفی نامه ی فیلم وبلاگ من!

دیروز بعد از خوندن پست فاطمه تصمیم گرفتم هرچه زودتر راجع به این بنویسم‌‍! مدت ها بود تو ذهنم بود اما حوصله نداشتم! احساس میکنم بعد از چند تا پست اخیر که کاملا از نوع " ما همه میمیریم ، ما همه غرق میشیم!" بود این تنوع خوبی باشه!‍

سعی میکنم داستان رو لو ندم اما تا جایی بیان میکنم که موضوعش مشخص بشه.

داستان از اونجایی شروع میشه که پسر یکی از ساکنین قلعه ی آسمان پزشکی قبول میشه و یه جشن ترتیب میدن. قلعه ی آسمان یه مجتمع مسی هست که افراد سرشناس از جمله پزشکان و وکلا همراه با خانوادشون اونجا زندگی میکنن و تمام نیرو و توانشون رو به کار میگیرن که فرزندشون بهترین رشته ی سه دانشگاه برتر کره رو قبول شه! لفظ "sky" در واقع سر واژه ی سئول ، کره و یونسی هستش که سه دانشگاه برتر کره ی جنوبی محسوب میشن. اما از اونجایی که این افراد هرکدوم از روابط و قدرت خاصی بهره مندند تلاش میکنن این مسیر رو برای فرزندشون هموار تر کنن یا در واقع این مسیر رو دور بزنن! و توی این راه هم از هیچ عمل ناشایستی دریغ نمی کنن! پایین کشیدن، قتل و توطئه برای سایر دانش آموزان مسئله ای بسیار طبیعی برای این خانواده ها محسوب میشه!

در این بین معلمی پیدا میشه که بسیار سرشناسه و هر سال تنها یک دانش آموز رو با احتمال قبولی 100 درصد و با یک دستمزد نجومی قبول میکنه! در این بین فقط یکی از ساکنان موفق میشه که فرزندش رو تحت تعلیم این معلم قرار بده! اما بین یه دوراهی خیلی بزرگ گیر میوفته! یک اینکه این معلم پس از قبولی با دانش آموزانش قطع رابطه میکنه و اتفاقات ناگواری از جمله خودکشی،ترک تحصیل و از هم پاشیدن خانواده برای دانش آموز می افته در حالی که برترین رشته ی این سه دانشگاه رو قبول شده !( اون پسری هم که در ابتدا گفتم همین وضعیت براش پیش میاد و ماجراش هم تا پایان ادامه داره!) و دو اینکه این معلم 100 درصد میتونه باعث بشه بچه ش قبول بشه!

در طول داستان شاهد کلنجار های این مادر با خودش هستیم که از طرفی فکر میکنه این معلم برای بچه ش خطرناکه و از طرف دیگه به شدت دوست داره بچه ش قبول بشه و با خودش میگه بچه ی من با دیگران فرق داره و این اتفاقات براش نمی افته! این که چه تصمیمی میگیره و چی میشه رو خودتون ببینید!

داستان بیشتر حول محور زندگی این فرد میچرخه اما هر قسمت نگاهی هم به زندگی و کلنجار رفتن های سایر ساکنین هم میندازه! پدری که پسرانش رو حبس میکنه تا درس بخونن! مادر خل و چلی که امون پسر بچه ش رو بریده! دختری که برای رهایی از استرس ی میکنه و مادرش میدونه اما واکنشی نشون نمیده تا بچش آسیب روحی نبینه!دختری که به اجبار پدرش رفته خارج درس بخونه اما سر آخر رقاص میشه! مادری که به بچش سخت نمیگیره و توسط همه قضاوت میشه!‍ و

و دوقسمت آخر هم پرده از راز اون معلم برداشته میشه!

راستش رو بگم وقتی خودم ابتدا کاور و خلاصه ی داستان رو خونده بودم اصلا تمایل به شروع نداشتم و فکر میکردم کلیشه ایه! اما از سر بیکاری شروع به دیدنش کردم و پی بردم از قوی ترین سریال هاییه که دیدم! و کاملا مجذوبش شدم!

ژانر سریال درام، خانوادگی،ماجراجویی و گاهی هم کمدیه.

نمره ی فیلم هم بسیار بالاست! تو imdb ، 8.7 , و تو mydramalist  ، 9.2  از ده هست!

شدیدا توصیه میشه!

من که بعد از دیدنش احساس کردم انگار این سریال رو از روی زندگی ایرانیا ساختن!

از اینجا میتونین دانلودش کنید.

بعد از اینکه دیدید نظرتون رو درمیون بذارید.

مرسی ^ـ^

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ogunjemilusi سفال سنتر اورژانس‌ها و مسمومیت‌های دارویی، شیمیایی، گیاهان و گزش حیوانات فروشنده انواع بست فلزی ،بست کمربندی ، بست پلاستیکی تاریخ پنهان گروه آموزشی سام آزاد موزیک مشاوره درمانگری ایورودا گیاهان طبیعی آموزش کاراته استاد محسن خوش صفت خدمات وایرکات سپهربرش نظرآباد